“СтопКор” дізнався про спробу незаконного заволодіння комунальним майном у Марганці

12.02.2018 10:47

У Марганці на Дніпропетровщині сфабрикували договір з фірмою, яка готова була вирізати та забрати на відповідальне збереження у м. Кам’янське комунальне майно. Ідеться про котельне обладнання міського підприємства. Про це стало відомо активістам місцевого осередку «Стоп корупції». 

«Пам’ятаєте аферу, яку провернули високопосадовці м. Марганець (міський голова Жадько, заступник міського голови Приймак, начальник місцевої поліції Яровий та депутат міської ради Бондаренко)?

І ось три ночі поспіль 6, 7, та 8 лютого у місті вирізали котельну, яка була побудована у 2010 р. Труби, котли та котельне обладнання. Банда пішла значно далі й вирішила знову вкрасти майно територіальної громади, для цього сфабрикували договір з фірмою, яка готова була вирізати та типу забрати на відповідальне збереження у м. Кам’янське. Хоча в нашому місті є комунальне підприємство, де можна було б усе зберігати. Це, фактично, відбувся продаж! Та завдяки небайдужим марганчанам крадіжка була зупинена. Марганецька міська рада завжди виділяє гроші КП «Марганецьтепломережі» на охорону котельних? І що ми бачимо, що пан директор КП Яковенко без дозволу міської ради вирішив допомогти посадовцям при підтримці Ярового розікрасти майно марганчан.

Ми звертаємось до Генерального прокурора Луценка Ю.В., директора НАБУ Ситника А.С., міністра МВС Авакова А.Б., голови Національної поліції Князєва С.М. перевірити викладені факти та порушити кримінальні справи на міського голову Жадько О.А., заступника міського голови Приймака А.П., який до посадових обов’язків відповідає за комунальне підприємство, директора КП «Марганецьтепломережа» Яковенка А.В. та начальника марганецького відділу поліції Ярового Р.В.», – розповіли активісти марганецького осередку «Стоп корупції».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини