“СтопКор” дізнався, де зупинились і як відпочили в Одесі аудитори з МОЗу після перевірки медуніверситету

20.07.2018 10:39

Члени комісії з МОЗу, які проводять перевірку роботи керівництва Одеського медичного університету, зупинились у готелі «Морський» в центрі міста. Заклад пропонує усі зручності: фітнес-центр, басейн, бар та ресторан. Номери в готелі від стандартного до апартаментів з власною терасою. Вартість зручностей стартує від 2 300 до 13 тис. гривень за добу. 

«У холі готелю журналісти зустріли голову комісії Андрія Правила, того самого чиновника МОЗу, який, за інформацією «СтопКору», лише за останні два роки помітно покращив свій майновий стан та задекларував численні статки. На питання журналістів, хто оплачує звичайному посадовцю проживання у дорогому готелі, той відповів, що власним коштом.

Окрім того, журналісти зафіксували, як проводить дозвілля ще одна перевіряльниця з МОЗу – Качурець. Жінка в робочу поїздку приїхала разом із чоловіком, який так само зупинився в готельному номері «Морського». Після запитання журналістів, хто їй оплачує недешеве проживання в центрі Одеси, ще й разом із чоловіком, жінка порадила звернутись до МОЗу», – розповіли журналісти «СтопКору».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини