Стоп земельний дерибан: відома антикорупційна організація відкрила осередок у Славському

22.06.2020 11:22

Бега в бігах? Очільник Славського, якого звинувачують у дерибані курортної землі, втік від обурених селян у позапланову відпустку. Понад те, журналісти з’ясували, що голова Славської ОТГ відверто працює в інтересах олігарха Антонова – власника корпорації «Галнафтогаз», до складу якої входить мережа АЗС «ОККО». Докладніше про це – у розслідуванні Наталії Дігтяр.

Нагадаємо, що у Славській ОТГ місцева влада ошукала селян на більш ніж 700 гектарів землі. Від корупційних схем постраждали як пересічні жителі карпатського села, так і підприємці-власники курорту «Захар Беркут».

Місцеві звинувачують у масштабних земельних оборудках голову ОТГ Володимира Бегу та Віталія Антонова ― власника корпорації «Галнафтогаз», до складу якої входить мережа АЗС «ОККО». Адже, на їхню думку, селищний голова діє в інтересах інвестора-крадія.

Щоб допомогти людям у боротьбі проти корумпованих чиновників, громадська організація «Стоп корупції» відкрила на Прикарпатті свій відокремлений осередок.

У Карпатах відкрили 69 осередок ГО «Стоп корупції». Фото: СтопКор.

«Нашій організації вже понад п’ять років, за цей час ми вже відкрили 68 осередків і сьогодні маємо честь відкривати вже 69-й підрозділ ГО «Стоп корупції» безпосередньо тут, у Славському», ― коментує координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Очолила 69-й осередок «Стоп корупції» місцева активістка Богдана Шкелебей, яка теж постраждала від масштабної земельної афери.

«Хочу вам подякувати, що допомагаєте нам розібратися у проблемі, яка є життєво важливою для всіх жителів села Верхня Рожанка, допомагаєте боротися із корупціонерами», ― наголосила пані Богдана.

Наразі справу розкрадання карпатських земель вивчають правоохоронні органи. Своєю чергою, «СтопКор» продовжує стежити за розвитком подій. Про нові деталі цієї історії дізнавайтесь у наших наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X