Стоп СПЛІТ: під ВР депутатів попереджають про корупцію у законопроекті № 2413-а

22.11.2018 10:51

Не відповідає вимогам ЄС, порушує Конституцію України та породжує корупцію. Громадські активісти, експерти та учасники небанківського ринку фінансових послуг проводять під Верховною Радою акцію під назвою «Стоп СПЛІТ».
Серед політиків поширюють листівки-застереження з усіма небезпеками, які таїть у собі законопроект № 2413-а, більш відомий як закон про СПЛІТ. 

«Руйнацією фінансового ринку називають його гравці законопроект 2413-а та наголошують на невідповідності логіці розвитку ринку фінансових послуг.

Проект про СПЛІТ виводить державне регулювання ринків фінансових послуг з-під дії 16 профільних законів і не прописує механізми нових правил гри.
Як з’ясували активісти «Стоп корупції», єдиний мегарегулятор фінансового ринку, до того ж неконтрольований, створює умови для корупції та руйнує права споживачів:

- проект закону про СПЛІТ легалізує будь-які дії на розсуд НБ, не встановлюючи ніяких процедур або обмежень; дає необмежений доступ до неконтрольованого використання інформації небанківських фінансових установ.

Монополізацію ринку фінпослуг лобіюють екс-високопосадовці та депутати, які мають стосунок до цього ринку, що може вказувати на певний конфлікт інтересів та може бути предметом розслідування НАБУ, НАЗК, САП.

Провідні експерти зазначають його невідповідність вимогам ЄС та Конституції України!», – ідеться у листівці.

Додамо, що за даними організаторів акції, друге читання законопроекту має відбутись під куполом ВР уже сьогодні. Напередодні члени профільного комітету зазначали, що документ нібито відклали.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини