Стоп фейк: активісти-самозванці паратизують на репутації відомої антикорупційної організації

26.10.2019 13:20

Фейк за фейком і все під обгорткою, дуже схожою на лого та кольори ГО "Стоп корупції". Так звані громадські активісти з "Антикорупційного руху "СТОП-корупція", який очолює Олег Кищук, навіть оригінальну назву не вигадували, а "сплагіатили" нашу впізнавану та популярну. Цього разу самозванці вирішили використати репутацію та чесне ім'я проєкту, щоб "замочити" у соцмережі полковника поліції Недзельського. На Фейсбуці організації з'явилася публікація про правоохоронця, якого звинувачують у кришуванні азартного бізнесу, збуті наркотиків та навіть маніпуляціях під час виборів. Нібито той використовував символіку, схожу на партійну "Слуги народу". На цьому організація Кищука точно розуміється.

У Facebook створили фейкову спільноту Скріншот
Самозванці хочуть "замочити" у соцмережі полковника поліції Недзельського. Скриншот

"ГО "Стоп корупції" звинувачує Олега Кищука у шахрайстві у зв'язку з посяганням на ім'я нашої організації з корисливих мотивів. І це не перший випадок. Раніше була історія з вдаваною боротьбою із піщаними браконьєрами. Хоча Кищук і Ко насправді не воювали із нелегалами, а кришували точку. Тоді прокуратура Київської області вже брала на контроль це питання. А ми взялись доводити порушення наших авторських прав у суді", – зазначили у ГО "Стоп корупції".

Команда ГО "Стоп корупції" вкотре наголошує, що організація Кищука не має жодного відношення до нашого проєкту, а просто використовує наш авторитет, репутацію, популярність і впізнаваність, а також символіку та корпоративні кольори.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини