Столичний прокурор хоче запроторити активістів за ґрати за мирний протест

07.02.2020 12:00

Відкриті понад два роки тому кримінальні провадження щодо піщаних нелегалів гальмуються на рівні поліції, жодна з цих справ і досі не передана до суду, а заявники, активісти «СтопКору», навіть жодного разу не були допитані. Чому ж ті самі копи не забарились повісити «хуліганку» кільком активістам за нібито зламаний під Голосіївською прокуратурою турнікет та захоплення відомства? Дивіться у розслідуванні Наталії Дігтяр.

Зауважимо, стаття 194, яку «шиють» правозахисникам, тягне за собою накладення штрафу або адміністративний арешт на термін до 15 діб.

«Проти мене теж нібито хочуть відкрити кримінальне провадження за організацію захоплення прокуратури. Хоча я вже пояснював, що наші акції були мирні і дії теж», коментує представник ГО «Стоп корупції» Олександр Золотнюк.

Чи справді активісти напередодні зруйнували прокурорський турнікет? Наші журналісти наступного ж дня, у суботу, 1-го лютого поїхали у відомство аби пересвідчитись, на скільки все це відповідає дійсності.

Та, як нам вдалось побачити, турнікет справний і чудово працює.

2-го лютого у Голосіївському суді мало відбутися слухання справ активістів, але чомусь протоколи до суду правоохоронці так і не передали, що може свідчити про цілковиту неправомірність їхніх дій.

Ми ніби повернулись у часи Януковича - правозахисник

Тож хочеться лише побажати нашим правоохоронним органам та судовій владі реальної, а не сфальсифікованої, показової та результативної роботи у боротьбі зі справжніми порушниками закону.

Та поки справа проти нелегалів дійде до суду, піщані браконьєри продовжують збагачуватися на сотні мільйонів гривень. «СтопКор», зі свого боку, обіцяє завадити їм у цьому. Тож далі буде.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X