Столичні прокурори взяли під особистий контроль справу піщаних нелегалів із Коника

26.05.2020 12:00

На березі річки Коник охайну набережну й місця для відпочинку столичної еліти облаштували на краденій землі. Адже згідно з Водним кодексом і законами України, усі підступи до води мають бути відкритими та доступними для будь-кого. Проте навіть комунальників до містечка багатіїв не пускають. Що ховають за муром ЖК «Коник»? Дивіться у матеріалі Наталії Дігтяр.

Земляний вал на території котеджного селища — теж незаконний. Комунальники виписали акт-вимогу про демонтаж споруди, копію передали правоохоронцям разом із повторним зверненням щодо нелегального земснаряда.

«Ми вже писали дані акти вимоги, продублюємо ще раз, також ми зверталися до органів поліції Голосіївського району. Порушена кримінальна справа, я особисто був присутній при слідчих діях, але, на жаль, земснаряди так і не куди й не поїхали», — розповідає начальник відділу інспекції КП «ПЛЕСО» Олександр Хвостіков.

Видобування піску біля річки Коник. Фото: «СтопКор»

До редакції «СтопКору» потрапила відповідь Голосіївського УП ГУНП в м.Києві щодо відкритих проти нелегалів із «Коника» проваджень.

У документі йдеться про те, що слідчим відділом Голосіївського УП ГУНП в м.Києві здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст.197-1, ч.1 ст.239-2 Кримінального кодексу України, а саме: самовільне зайняття земельної ділянки та незаконне заволодіння землями водного фонду.

«В ході досудового розслідування кримінального провадження були направлені запити до контролюючих органів з метою перевірки законності ведення діяльності за вказаною адресою. Проведено ряд слідчих дій, направлених на фіксацію незаконної діяльності та встановлення причетних до неї осіб. Досудове розслідування кримінального провадження перебуває на особистому контролі керівництва Голосіївського управління поліції та Київської місцевої прокуратури №1», — повідомили правоохоронці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини