Столичні комунальники та антикорупціонери об’єдналися заради захисту природи від нелегалів

02.06.2021 10:29

ВГО «Стоп корупції» стає на захист природи від піщаних нелегалів та незаконних забудов біля водойм. Антикорупційна організація уклала меморандум про взаємодію з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради «Плесо» в особі в.о. директора Вячеслава Савицького.

«Ми вітаємо зміни у керівному складі КП «Плесо». Бо, на жаль, це комунальне підприємство переслідували різні корупційні історії – ми їх викривали. Наразі керівництво, яке прийшло, дійсно декларує і має чітку програму дій», – зазначив співзасновник ВГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Він також підкреслив, що активісти фіксують багато фактів, коли природоохоронні та берегові зони використовуються незаконно. Їх починають несанкціоновано забудовувати різноманітні ділки, заробляти гроші, не сплачуючи при цьому жодних податків.

Pleso
ВГО "Стоп корупції" та КП "Плесо" підписали меморандум про співпрацю Фото: СтопКор

Нагадаємо, у Києві офіційно діють 13 пляжів, за сезон на них відпочивають до 60 тисяч киян. Їхньою безпекою опікується КП «Плесо».

«Ми тривалий час активно спостерігали, фіксували, дивилися, що відбувається в КП «Плесо». Це – ключовий і дуже перспективний орган, який, сподіваюся, буде доповнювати КМДА, допомагати розбудовувати рекреаційну зону, захищати права та інтереси громади Києва», – наголосив голова ВГО «Стоп корупції Ігор Бондарчук.

Своєю чергою, в.о. директора КП «Плесо» Вячеслав Савицький відзначив, що попереду – дійсно багато роботи.

«Дуже приємно, що до нас, до спільної роботи долучилася громадська організація «Стоп корупції». Шляхом обміну досвідом, знаннями і ресурсом ми зробимо багато корисного для нашої громади», – додав він.

Наразі головне завдання – прозора робота комунального підприємства без схем і зловживань. У рамках співпраці планується здійснення спільного моніторингу, а також допомога Київміськраді у фіксації порушень та притягненні винних до відповідальності.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини