Столичні антикорупціонери заявили про запуск мережі анонімних викривачів корупції (відео)

09.09.2020 15:27

У Києві антикорупційна організація створила всеукраїнську мережу викривачів «Стоп корупції». Про це повідомив під час брифінгу 9 вересня координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Roman Bochkala
Роман Бочкала Фото: СтопКор

До всеукраїнської мережі викривачів, може долучитися будь-хто, кому відомі факти корупції або зловживання владою. При цьому викривач може не розголошувати свої персональні дані та допомагати викривати злочинців конфіденційно. Член мережі викривачів взаємодіє зі «Стоп корупції» та спеціально уповноваженими особами організації, а його персональні дані зберігаються із дотриманням необхідних заходів безпеки. Права викривача корупції захищені законодавством України, зокрема, Законом України «Про запобігання корупції».

«Чому ми вирішили теж працювати з викривачами? Бо деякі інсайдери не завжди готові розкривати свої обличчя і їх можна зрозуміти. Бо ті корупціонери, шахраї та казнокради, які мають владу та можливості – вони можуть здійснювати тиск на цих осіб. Ми гарантуємо викривачам корупції конфіденційність, нерозголошення персональних даних та збереження повної закритої інформації про особу», – зазначив координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Важливо, що інформацію, яку передають викривачі щодо корупційних вчинків, має бути достовірною та за можливості підтвердженою документально.

Bondarchuk Igor
Ігор Бондарчук Фото: СтопКор

«Чому ми цим почали займатися? Активно люди, викривачі почали давати інсайдерську інформацію щодо чорних схем в «Укрзалізниці». Після чого відбулося кілька гучних звільнень. В тому числі щодо Міністерства оборони, Національного інституту раку. Постійно співпрацюємо із викривачами щодо нелегальних місць видобутку піску та корисних копалин в Україні та Києві у тому числі», – додав голова правління «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини