Столичні антикорупціонери домовились про співпрацю із PFCU (фото)

18.06.2021 20:30

17 червня у Києві представники ВГО «Стоп корупції» уклали меморандум про співпрацю з ГО «Проф Фін Контроль України», яка бореться з шахраями в ІТ-галузі.

it shahrai 1
Фото: СтопКор

«Ми, організація “Стоп корупції”, часто стикаємося із порушеннями різних компаній – у тому числі в інтернет-просторі та ІТ-сфері. До прикладу, ми вже неодноразово викривали інвестиційних шахраїв, які обманним шляхом намагаються виманити кошти у громадян. Часто сліди діяльності таких інвестиційних компаній ведуть до іноземних держав, у тому числі й до країни-агресора – Росії. Ми, своєю чергою, намагаємося якомога більше зусиль докласти для того, щоб такі зловживання зупиняти, ми активно співпрацюємо з правоохоронними органами, зокрема з поліцією, так само з кіберполіцією, за нашою інформацією працює СБУ. Таких центрів у Києві сотні — і ми будемо також вдячні громадянам, які звертатимуться до нас і інформуватимуть про такі можливі маніпуляції. Сьогодні ми знайшли ще одного однодумця, і, сподіваємося, партнера, з яким будемо працювати вже у напрямку кібербезпеки. Сподіваємося на плідну співпрацю в цьому секторі», – наголосив голова правління ВГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

it shahrai 1
Фото: СтопКор

Керівник ГО «Проф Фін Контроль України» наголосив на важливості співпраці та взаємодії.

«Ми будемо рухатися в напрямку виявлення фактів корупції, оскільки корупція тісно пов’язана з фінансовим ринком, більшість корупційних схем відбувається на ринку криптовалюти, в криптовалютному просторі, і ми зможемо спільно виявляти, моніторити і висвітлювати всю ту інформацію для загалу. Тобто громадськість бачитиме нашу спільну роботу, ми будемо показувати свою громадянську позицію та будемо інформувати суспільство», – зазначив Ярослав Шеремет.

«СтопКор» писав раніше: «Кидають» на десятки тисяч доларів: на столичній Солом’янці викрито чергових фінансових аферистів

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини