Столиця, що потерпає від стихійних парковок, може недорахуватись двох офіційних паркмайданчиків

15.01.2019 10:35

Активісти та правозахисники «Стоп Корупції» звернулись до КМДА з приводу загрози фактичного знищення двох офіційних паркувальних майданчиків у Деснянському районі столиці.

До громадської організації звернулись підприємці ТОВ «Паркувальні системи», які експлуатують дві ділянки по вул. Бальзака з 2014 року на законних підставах, уклавши відповідні угоди з КП «Київтранспарксервіс». За період експлуатації на рахунки комунального підприємства бізнесменами сплачено понад півтора мільйона гривень, до того ж на цих ділянках зареєстроване нерухоме майно – об’єкт незавершеного будівництва, що належить третім особам.

Попри це, на вказаних земельних ділянках на підставі підроблених документів ТОВ «Ремточпідшипник» та ТОВ «Лібрен» зареєстровані пункти охорони – повідомили представники «Паркувальних систем». На підставі цієї реєстрації до Київської міської ради спрямовані заяви щодо передачі земельних ділянок.

Вчора, 14 січня, активісти «Стоп Корупції» з метою з’ясування законності передачі ділянок разом з підприємцями-паркувальниками завітали до департаментів земельних ресурсів та транспортної інфраструктури КМДА та КП «Київтранспарксервіс» з метою з’ясування позицій департаментів та реальної ситуації з підприємцями.

Зазначимо, на 15 січня заплановане засідання земельної комісії Київської міської ради, на якій і буде вирішуватись питання з вказаними паркмайданчиками.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини