Столичний суд виправдав чоловіка, який назвав мера Тетіїва “гандон” – подробиці

12.07.2019 12:56

Апеляційний суд виніс рішення закрити справу проти чоловіка, який назвав мера міста Тетіїв на Київщині “Гандоном”. Про це повідомляє “Сьогодні”.

Історія конфлікту почалась в квітні цього року, коли відбулося громадські збори з приводу зариблення річки Роська державним підприємством "Сервіс" за ініціативою Тетіївської міськради. Збори проходили на вулиці і громадяни висловлювали свою незгоду з діями мера, якого один із присутніх, Ігор Савлук звинуватив у публікації неправдивої інформації. При цьому, вказуючи на міського голову Руслана Майструка, він заявив, що такі "гандони" пишуть брехню.

У травні Тетіївський райсуд визнав чоловіка винним у дрібному хуліганстві і оштрафував на 51 грн. Порушник, однак, провину не визнавав і заявив, що мав на увазі французького письменника-фантаста Іва Гандона, а тому це не є образливим нецензурним словом. Але суд такі пояснення до уваги не прийняв, мотивуючи тим, що термін "гандон" має кілька значень, в тому числі і вживається як образа щодо осіб чоловічої статі.

Київський апеляційний суд, навпаки, прийшов до висновку, що словом "гандон" в контексті розмови чоловік дійсно порівняв мера з французьким письменником-фантастом Івом Гандоном, оскільки вважав, що міський голова розповідає фантастичні речі.

Читайте також: "Оціни свого кандидата" – громадські активісти проводять анкетування серед виборців на Чернігівщині".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини