Столична підземка – без жетонів і жебраків: у КМДА затвердили нові правила

13.11.2019 08:11

12 листопада на пленарному засіданні Київською міськрадою затверджено нові Правила користування столичним метрополітеном, розроблені Департаментом транспортної інфраструктури КМДА, які замінять попередній документ, що був ухвалений у далекому 1995-му.

Subway station in Kiev underground

Ключові позиції, що стосуються безпеки перевезень, залишаться незміннними, зазначають у КП «Київський метрополітен». Проте у новій редакції будуть і новації: по-перше, у столиці впроваджують електронні квитки, що знайшло відображення у відповідних нових нормативах.

Оновлений документ також передбачає заборону жебракування в підземці. Комунальники спільно з активною громадськістю та правоохоронними органами вже протягом кількох років виявляють осіб з фейковими скриньками для збору коштів нібито для хворих дітей або на лікування бійців АТО.

Пасажирів закликають не жертвувати кошти в транспорті, аби їх благодіяннями не скористалися шахраї. Нові правила дадуть можливість правоохоронцям вживати необхідні заходи для унеможливлення подібних випадків, підкреслюють у КМДА.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини