Стіна пам’яті Цоя та Клуб анонімних алкоголіків: де і як працює Українська Арбітражна Асоціація Лікарчука?

31.01.2019 14:38

Досліджуючи діяльність Костянтина Лікарчука, команда «СтопКору» звернула увагу на Українську Арбітражну Асоціацію, співзасновником якої він є. Сайт асоціації доволі потужний, якщо вірити його адміністратору – тут є навіть міжнародні партнери. Утім на сайті немає жодної адреси, крім електронної, і жодного номера телефону. А за юридичною журналістів чекала повна несподіванка.

За даною адресою знімальна група «СтопКору» побачила лише стіну пам'яті Віктора Цоя, руїни та… клуб анонімних алкоголіків. Один з правозахисників навіть написав на електронну пошту Асоціації заяву на вступ до організації. Утім відповіді не отримав жодної.
Сам же пан Лікарчук стверджує, що досить давно не має жодного відношення до справ цієї організації. І це дуже дивно. Адже, за даними Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, асоціація не перебуває у процесі припинення, а першим у не довгій черзі співзасновників стоїть Костянтин Лікарчук.

Щоб з'ясувати всі ці дивовижні збіги, несподіванки та дежавю, представники «СтопКору» звернулись із запитом на інтерв'ю до Костянтина Лікарчука, який наразі є головним українським партнером міжнародної компанії «Кінстеллар». Відповідь не забарилась.

«Ну а з цього моменту починається найцікавіше. На наш запит Костянтин Лікарчук дуже оперативно відповів, та до офісу не запросив, мовляв, ми йому ще жучків поставимо. Ні, пане Костянтине, не поставимо. Це занадто дорого. В результаті переговорів наша знімальна група таки була запрошена до кабінету. Що відбувалось далі – дивіться», - розповідає журналіст Ася Шевченко.

Зокрема, пан Лікарчук впевнено заявив, що (цитуємо): «ніколи не був адвокатом Купавцева і ніколи не представляв інтереси “Ростка”».
Зупинімось на цих словах. До рук журналістів потрапив документ про надання юридичних послуг, який набуває чинності з 18 травня 2017 року. Документ підписаний з однієї сторони товариством «Росток-Холдинг» за підписом корпоративного директора Андрія Шваба, з іншої товариством «Кінстеллар» за підписом вгадайте кого…

«Купавцев взяв гроші, він їх виманив шахрайським шляхом, ми про це говоримо, це наша позиція, вклав їх в “Росток-Холдинг”, повинен їх повернути», - запевняє пан Лікарчук, - «Ці всі докази пред'явлені на BVI».

Тож на прикладі компанії «Агрейн», яка вже пройшла свої кола пекла, розберемося, що це за докази, і як вони здобуваються. Інтригуючі епізоди цієї справи – в ексклюзивному матеріалі журналіста «СтопКору» Асі Глуцької:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини