Стерненку оголосили підозру про умисне вбивство

11.06.2020 13:43

Активісту Сергію Стерненку повідомили про підозру по ч. 1 ст. 115 та ч. 2 ст. 263 — умисне вбивство та «незаконне» носіння холодної зброї, повідомив сам Стерненко у Facebook

"Мені повідомили про підозру по ч. 1 ст. 115 та ч. 2 ст. 263 — умисне вбивство та "незаконне" носіння холодної зброї. Попри те, що: 1. Не було вбивства, а була необхідна оборона, що слідчий раніше сам і визнав, коли повідомив про підозри нападникам. 2. По ножу є декілька експертиз які встановлюють що він НЕ Є холодною зброєю", - написав Стерненко.

Перед тим, як зайти в будівлю Служби безпеки, активіст заявляв про те, що там йому швидше за все повідомлять про підозру.

"Я зараз туди піду. Очевидно, що це буде повідомлення про підозру. Мої адвокати, на жаль, не встигли зі мною приїхати", - зазначив активіст.

Тоді він додав, що приїхав в СБУ, сам без примусового приводу. Те ж саме написав на своїй сторінці у Facebook адвокат Масі Найєм.

Стерненко зазначив, що одного з нападників на нього досі не оголосили в розшук. Він додав, що "замість цього вони розшукують мене".

"Аваков (глава МВС Арсен Аваков - ред.) і Венедіктова (генпрокурор Ірина Венедіктова - ред.) хочуть відібрати у нас право на захист нашого життя", - заявив Стерненко.

Спочатку СБУ викликала Стерненка на допит 9 червня. Однак, коли активіст прийшов туди в призначену дату, Служба безпеки відмовилася його прийняти. Як зазначив сам Стерненко, "прийшов і поцілував ручку". Вранці 11 червня, до нього додому прийшла поліція з постановою про примусовий привід в СБУ до слідчого для вручення повідомлення про підозру.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини