Степанов заявив, що Київ може переходити на другий етап пом’якшення карантину

23.05.2020 12:20

Рівень захворюваності на COVID-19 у столиці зараз становить 11.7 на 100 тис. населення за норми 12, тому Київ може переходити на другий етап пом'якшення карантину.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає "Інтерфакс-Україна".

"Хороша новина для киян. Нещодавно мені надійшли нові дані щодо показників готовності регіонів до послаблення карантину.... Київ може переходити на другий етап виходу з карантину", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в суботу.

Також міністр зазначив, що рішення про чергове послаблення – справа міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Крім того, Степанов проінформував, що в п'ятницю заступник голови МОЗ Віктор Ляшко зустрівся зі співробітниками Київського метрополітену.

"Співробітники відповідально поставилися до організації безпечного перевезення під час епідемії коронавірусу. Вони розробили дистанційні розмітки, закупили термометри і захисні щитки для співробітників, а також забезпечили станції інформаційними матеріалами та відеороликами про Covid-19", – наголошується в повідомленні.

Раніше вранці в суботу на брифінгу Степанов заявив, що показники захворюваності на Covid-19 не дають змоги Києву переходити до другого етапу ослаблення карантину, але ситуація може змінитися найближчим часом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини