Степанов розповів, як безпечно відсвяткувати Великдень

02.05.2021 14:25

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов порадив людям похилого віку не ходити в церкву у Великдень. Нехай це замість них зроблять молоді. Про це розповів Степанов у Facebook, передає "Українська правда".

Stepanov
Фото: Урядовий портал

"Давайте зробимо все, щоб захистити себе і близьких у цей день. Попросіть ваших родичів похилого віку залишитися вдома – сходіть у церкву за них і принесіть їм додому вже освячену пасочку і ковбаску. Це така дрібниця для вас, але вона може врятувати комусь життя. Уникайте скупчень людей, не поспішайте на зустрічі з друзями, проведіть цей день у вузькому колі найрідніших", - заявив Степанов.

Деталі: Міністр побажав українцям смачної паски і нагадав, що уряд пішов на зустріч населенню і не запровадив додаткових обмежень на це свято, тож, попросив і населення поставитись до ситуації відповідально.

"Ми не вводили додаткових заборон, бо завдяки нашим спільним зусиллям епідемія пішла на спад. Але дуже розраховуємо на свідомість кожного з вас. Попереду у нас буде ще багато свят. А сьогодні – прошу святкувати стримано, із дотриманням рекомендацій наших епідеміологів, залишивши обійми і поцілунки на більш безпечний період", - наголосив він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донбасі бойовики знову відкривали вогонь, є поранений.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини