Степанов розповів про нову хвилю епідемії коронавірусної хвороби

07.06.2020 14:18

Глава МОЗ Максим Степанов попереджає про небезпеку нової хвилі епідемії COVID-19.

Про це він заявив під час на брифінгу 7 червня, передає "zPost.me".

"Цю війну з COVID-19 ми ще не виграли. Ви бачите, що статистика останніх днів показує – більше 500 осіб на добу. Ми бачимо статистику захворювань і в інших країнах. Наприклад, рівень передачі вірусу у Німеччині в останні дні перевищує критичне значення. Також Китай, звідки почалася пандемія, оголосив про можливість нової хвилі коронавірусу", – заявив Степанов.

Міністр також згадав про загострення ситуації у Бразилії, Південній Кореї.

Степанов закликав українців "не нехтувати правилами, які рекомендує міністерство охорони здоров'я, дотримуватися соціальними дистанції, користуватися масками та антисептиками".

При цьому, за даними МОЗ, за минулу добу зафіксували 485 нових випадків зараження.

Напередодні Степанов заявив, що протягом останніх днів в Україні збільшилася кількість нових випадків захворювання на коронавірус.

"Тренд підвищення рівня захворюваності останніх кількох днів має просте пояснення — наше суспільство досить легковажно поставилося до рекомендацій МОЗ, а пом'якшення карантинних заходів сприйняло, як повне їх скасування", - написав у Facebook міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Він зазначив, що попри те, що протягом останніх тижнів кількість нових хворих зменшувалася, в останні дні дані стали "тривожні".

Зазначимо, коронавірус в Україні сильно вплинув на економічну ситуацію. Про наслідки та наскільки кризовою для бюджету буде обстановка – «СтопКор» з’ясовував разом із провідними економістами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини