Степанов розповів чому локдаун вихідного дня не спрацював, як планувалося

01.12.2020 03:05

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

«Ключова позиція — Туреччина ввела комендантську годину на вихідні, вона буде дотримуватися. Ключова позиція — Ізраїль ввів локдаун, і він дотримується цього локдауну. І вони бачать результат. Ми ввели карантин вихідного дня, спочатку тиждень всі експерти так звані (так сталося, що всі вони експерти-епідміологи), почали говорити — буде він працювати, не буде працювати. Дійшли до вихідних, деякі мери почали говорити «ми не будемо виконувати», ресторани залишилися відкритими. І пішло, поїхало... Якщо ми, як лікарі, дали рецепт, прописали ліки, то щоб одужати треба ці ліки приймати. Якщо ми цього не робимо, ми не одужаємо», - сказав Степанов.

Він наголосив, що є незначне скорочення динаміки по захворюваності внаслідок запровадження карантину вихідного дня. За його словами, вимірювалося за кількістю викликів екстреної меддопомоги, кількості госпіталізованих, тижневими показниками та інше.

Нагадаємо: раніше Степанов заявляв, карантин вихідного дня завершився 30 листопада, надалі МОЗ не планує його продовження.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини