Степанов повідомив про тяжкий період пандемії в Україні через нові штами COVID-19

14.03.2021 12:59

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що Україна увійшла у досить тяжкий період з точки зору нових штамів коронавірусу. Про це повідомляє "UA.NEWS".

Stepanov
Фото: Урядовий портал

"Ми повинні розуміти, що ми зайшли в досить важкий період з точки зору нового штаму коронавірусу. Ми це бачимо, про це говорять лікарі, він більш контагіозний і більше людей заражається, вражає молодих людей. Ми бачимо зміну клінічної картини, він вражає центральну нервову систему, нирки, печінку. Зовсім інша клінічна картина", – сказав глава МОЗ в ефірі українського телеканалу.

Також Степанов прокоментував епідситуацію в Івано-Франківській області, зазначивши, що можна говорити про стабілізацію та зменшення зростання хворих.

Станом на 13 березня за добу в Україні виявлено 13 276 нових випадків коронавірусу, що є рекордним показником у 2021 році. Попередній максимум фіксували напередодні 12 березня.

У "червоній" зоні карантину залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька. У Києві та ще семи областях перевищено рівень госпіталізацій.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, популярний курорт “Буковель” буде на карантині до 27 березня.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини