Степанов нагадав про відповідальність місцевої влади за ігнорування карантину

06.08.2020 19:23

Як передає кореспондент Укрінформу, про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на брифінгу під час перебування на Львівщині.

“Коли люди, неважливо якого міста чи яка посада, говорять: “Я не буду виконувати”..., за це є відповідальність... Це не просто бажання якесь: давайте ми переведемо в ту чи іншу зону. Це чітко визначено порядком: в який спосіб, яким чином переводиться (регіон — ред.) в той чи інший рівень небезпеки. Тому прикро, що така реакція, що замість того, щоб подумати про здоров’я громадян, починає переходити в іншу площину”, - сказав Степанов.

Він додав, що критерії, за якими та чи інша адміністративно-територіальна одиниця відноситься до певної зони, однакові для всіх регіонів. Контроль виконання дотримання норм карантину здійснюють Держпродспоживслужба, Національна поліція, Національна гвардія, Держприкордонслужба в межах своїх повноважень.

Як повідомляв Укрінформ, 31 липня на черговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З: до "червоного" віднесені міста Луцьк та Тернопіль, Кіцманський район Чернівецької області.

Влада на місцях “у штики” сприйняла рішення про посилення карантинних заходів у низці міст та районів, які потрапили до “помаранчевої”, а особливо – до “червоної” – карантинних зон. Зокрема, у Луцьку й Тернополі (червона зона), а також у “помаранчевому” Івано-Франківську повідомили, що додаткових обмежень не впроваджуватимуть.

фото: пресслужба максима Степанова

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X