Стаття “СтопКору” – найкраща в національному конкурсі “Є-розслідування”

Перше місце посіла журналіст Надія Рогальська, яка за матеріалами Броварського відокремленого підрозділу ГО "Стоп Корупції" на чолі з Романом Сімутіним написала викривальне журналістське розслідування "Місто засинає, прокидається мафія: корупційні "королі" Броварів, які обкрадають місто на мільйони – хто вони?” про корупційні тендери Броварського управління освіти.

Особливого резонансу набула історія з тендером на проведення ремонту даху однієї зі шкіл міста, на який виділили півтора мільйона гривень. Підсумки оборудки у прямому і переносному сенсі знесли дах: нещодавно відремонтована покрівля буквально завалилась, навчальний процес було зірвано, і лише дивом ніхто з учнів та працівників не постраждав внаслідок аварії.

В пошуково-аналітичній системі "007" розслідування посіло перше місце у категорії "IT-розробка, робота з базами даних, експертиза".

Крім того, активіст Олевського підрозділу ГО "Стоп Корупції" Олександр Ігнатьєв викрив та оприлюднив інформацію про розкрадання бюджету міською владою.

У розслідуванні він виявив завищену вартість ремонтних робіт, які були проведені в Олевську. Наприклад, на іржавий знак та частковий ремонт дерев’яного паркану можновладці виділили майже 12 тисяч гривень.

Матеріал під назвою "Нова модель розкрадання "по трохи" – на Житомирщині за іржавий знак та 4 дошки з бюджету Олевської ОТГ вирахували майже 12 тисяч" відзначили у категорії "Створення дизайну, візуалізація статті, інфографіка" – він посів 4-те місце.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, розслідування журналіста "Стоп Корупції" Кирила Вольного "Тендери, від яких зносить дах" потрапило до п'ятірки переможців в національному конкурсі журналістських розслідувань та аналітичних досліджень "Є-Розслідування". Подробиці читайте в матеріалі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини