Статки родини «головного податківця» Верховної Ради Гетьманцева оцінили в 100 мільйонів

21.12.2020 16:51

Нерухомість у всій Україні, маєтки, земельні ділянки, коштовні картини та годинники – усе це статки родини «ненависника» ФОПів, голови податкового комітету парламенту Данила Гетьманцева. Переважна більшість активів записана на матір нардепа. Що можновладець ховає за парканом? Дивіться у відеоматеріалі.

Велика Мотовилівка на Київщині – саме тут, одразу на трьох ділянках, має обійстя голова податкового комітету ВР Данило Гетьманцев. Загальна площа маєтку – 30 соток.

На подвір’ї розташована триповерхівка на 270 квадратів, літня кухня, садок, гараж, господарчі будівлі. Земля та будинок записані на матір Гетьманцева – пані Олену. Вартість будинку становить близько 4 млн грн.

Маєток виходить на тутешній ставок, навпроти нього, на пагорбі родина депутата цієї осені придбала ще одну ділянку на 92 сотки. Проте Гетьманцев чомусь не вніс ці відомості до своєї декларації, хоча за законом мав це зробити протягом 10 днів.

Getmantsev1
Обійстя Гетьманцева займає 3 ділянки Фото: СтопКор

Родина парламентаря має кілька автівок марки Toyota, також він колекціонує живопис та коштовні годинники. Один з останніх хронометрів пана Данила коштує понад 10 тисяч доларів.

У власності родини – щонайменше 8 квартир у столиці та області, 12 ділянок на Київщині та кілька офісів у різних куточках України. У банках вони тримають близько 10 млн грн, а «під подушкою» – ще 30 мільйонів. Загальні статки родини, за оцінкою «СтопКору», сягають 100 млн грн.

Нагадаємо, Гетьманцев є чинним очільником комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради, до парламенту обрався за списками «Слуги народу». Нардеп має корпоративні права ТОВ «М.С.Л.» – оператора державних лотерей.

Він активно виступає за фіскалізацію малого бізнесу та відновлення водопостачання до окупованого Криму.

«СтопКор» попереджає: ст. 368-5 ККУ «Незаконне збагачення» передбачає кримінальну відповідальність.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини