Старшокласники Маріуполя та Волновахи познайомилися з професією поліцейського

08.10.2020 18:42

Фестиваль поліцейської та юридичної освіти відкрив для школярів двері у світ професії правоохоронця. Хлопці та дівчата дізналися про специфіку роботи кожного підрозділу поліції та про вимоги вступу до юридичного вишу.

У міських парках Маріуполя та Волновахи співробітники Головного управління поліції Донеччини спільно з курсантами ДЮІ МВС України провели освітній фестиваль для старшокласників. Захід дав змогу підліткам особисто познайомитися з поліцейськими, а також більше дізнатися про роботу сучасної поліції.

Відкривали фестиваль учасниці ансамблю барабанщиць ГУНП в Донецькій області, які є діючими працівниками поліції та майбутні поліцейські - курсантки юридичного вишу.

Далі до одинадцятикласників звернулися курсанти і учасники «Ліги майбутніх поліцейських» та розповіли, чим їх привабила професія правоохоронця, а досвідчені офіцери, керівники підрозділів, поділилися історіями свого успіху. Від представників юридичного інституту старшокласники отримали всю необхідну інформацію про вступ до вишу та переваги навчання в ньому.

Також школярі познайомилися з поліцейськими різних служб. Бійці підрозділу КОРД розповіли про особливості роботи бойового підрозділу. Кінолог Кінологічного центра поліції Донецької області зі своїм чотирилапим помічником продемонстрували, як знаходять заховані зброю або наркотики. Криміналісти та представники Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичний центр МВС України. показали дітям своє обладнання, за допомогою якого збирають сліди на місці злочину. Вибухотехніки представили екіпірування для розмінування вибухових пристрої.

Також хлопці і дівчата зустрілися з патрульними поліцейськими і поліцією охорони. Наприкінці для учнів виступив оркестр поліції Донеччини та школярі з Маріупольського НВК " Ліцей-школа 48" з юридичним профілем навчання.

Заходи були проведені з дотриманням карантинних норм.Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X