Старе МінАПК 90% часу витрачало на неефективне керування держпідприємствами – голова аграрного комітету ВР Микола Сольський

Переформатування управління АПК та ліквідація окремого аграрного міністерства пов’язане з неефективністю діяльності старого МінАПК, вважає голова парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

"90% свого часу вони тратили на управління державними підприємствами. 10% часу – це те, що важливо для галузі, для всього ринку, це просування українського аграрного експорту. Розробка, контроль, моніторинг правильних, більш тривалих програм стимулювання – на це просто фізично було менше часу. Зрозуміло, це все не так цікаво", – прокоментував нардеп ексклюзивному в інтерв’ю для "СтопКору".

Голова парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський дав інтерв'ю Роману Бочкалі

На думку пана Сольського, агроринок наразі потребує не регулювання, а ефективних інструментів.

"Вони завжди краще розберуться, ніж ми, ніж будь-який парламент. Ніж цей, наступний і так далі. Немає у світі парламенту, розумнішого за ринок. І Україна в цьому не виняток", – зауважив парламентар.

Читайте повну версію розмови: "Непопулярність рішень і зниження рейтингу нас не лякає", – голова парламентського комітету Микола Сольський про земельну реформу та переформатування АПК

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини