Стало відомо, звідки COVID-19 “везуть” в Крим

Головними постачальниками коронавірусу на територію окупованого Кримського півострова стали туристи з Росії, які їдуть в Крим з епіднебезпечних регіонів, зокрема з Москви, яка лідирує за рівнем кількістю інфікованих.

Krym
Фото: QHA

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на аналіз повідомлень т.зв. кримської влади та дописів кримчан у соцмережах, опублікований "Кримськими новинами".

"Головним постачальником вірусу є туристи з Росії. За весь час карантину до Криму продовжують прибувати російські туристи: на власних автомобілях, потягами і літаками. Наприклад, за одну годину в Сімферопольському аеропорту лише з Москви сідають шість літаків, при тому що російська столиця лідирує за кількістю заражених в Росії — їх більше, ніж по всій Україні", - йдеться у статті.

"Це і низький рівень медицині, і ігнорування дотримання соціальної дистанції, навіть серед вищої ланки кримських «чиновників», та приховування реальної цифри хворих на COVID-19", - йдеться у матеріалі.

Журналіст видання проаналізував дописи у соцмережах та зробив висновок, що ситуація на півострові виходить з-під контролю.

"Очевидно, що ситуація виходить з-під контролю, оскільки неконтрольований туристичний потік і повна відсутність запобіжних заходів — це короткий шлях до розгулу страшної інфекції", - йдеться у матеріалі.

За п'ять місяців карантину на півострові (діє з 2 квітня – ред), кількість заражених вірусом на сьогодні досягла 3601 особи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини