Стало відомо “завдання номер один” для РНБО

Пріоритетним завданням для Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) є ліквідація олігархічної системи та корупції.

Danilov
Cекретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов Фото: ОПУ

"Ліквідація олігархічної, кланової, монопольної, корумпованої системи, яка сьогодні, на превеликий жаль, ще існує в Україні, - це для нас завдання номер один. Якщо ми цього не зробимо, сусіди, які постійно з сокирою стоять біля нашого порогу і ним розмахують, будуть цим користуватися, буде і далі продовжуватися ця ситуація. І, коли ми говоримо про 30 років незалежності України - це може для нас дуже трагічно завершитися", - заявив секретар РНБО Олексій Данілов на конференції YES Brainstorming в суботу, 11 вересня.

Для довідки, щоб вважатись олігархом необхідно брати участь у політичному житті, мати значний вплив на засоби масової інформації, бути монополістом на загальнодержавному товарному ринку та володіти активами на більше ніж 1 мільйон прожиткових мінімумів. Якщо три з цих ознак будуть наявні в однієї особи, то вона вноситься в Реєстр олігархів.

Нагадаємо, Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що закон про олігархів в Україні може частково запрацювати в жовтні поточного року. Через пів року - у квітні 2022 року він повністю набуде чинності.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про олігархів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини