Стало відомо, з яких законопроектів планують розпочати роботу в новій Раді

31.07.2019 10:33

Перші на черзі – законопроекти про імпічмент та зняття недоторканності з народних обранців. Про це розповів кандидат в народні депутати від партії “Слуга народу” Віталій Безгін.

Безгін нагадав, що деякі невідкладні законопроекти, які президент Володимир Зеленський подавав ще в попередню Раду, так і не були проголосовані, повідомляє “Уніан”.

"Це стосується, наприклад, процедури імпічменту президента", – уточнив політик.

На питання, які ще законопроекти від глави держави можуть бути внесені і розглянуті Радою в перший же тиждень, Безгін відповів: "Зараз цей список напрацьовується. Я думаю, він стане публічним протягом найближчих тижнів. Там йде активна робота, і не тільки з питань недоторканності і контролю над депутатською діяльністю. Вона стосується і економічного блоку. З цього боку буде подача дуже невідкладних і термінових законопроектів".

Представник президентської партії не виключив, що з імовірністю "50 на 50" вже в перший тиждень народні обранці знімуть з себе недоторканність. Однак це може статися і пізніше – наприклад, протягом першого місяця.

"Ми будемо над цим працювати. Щоб зробити це якомога швидше. Це один з пріоритетів, і це буде відбуватися найближчим часом", – запевнив Безгін.

Читайте також: "Голова Офісу Президента Андрій Богдан розповів, чи відбудуться місцеві дострокові вибори".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини