Стало відомо, як в Росії відреагували на ідею про перейменування Криму

23.10.2018 12:45

Офіційні особи в Росії відреагували на пропозицію голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова змінити назву анексованого Криму.

Про це повідомляють РосЗМІ.

Вчора, 22 жовтня, народний депутат Рефат Чубаров сказав, що назва Криму потрібно змінити. Якщо конституційна комісія прийме заяву, то Крим буде називатися Кримською автономією.

Багато чиновників в Росії не повірили в те, що українська влада може зважитися на перейменування півострова, проте після того, як в офіційних джерелах стала з'являтися інформація від Чубарова, почалася реакція з Росії.

Так звана кримська влада істерично відреагувала на заяву з України. "Депутат" з Криму Владислав Ганжара повідомив, що "російській влади все одно, які рішення приймає українська влада щодо Криму".

Депутат Держдуми від "російського Криму" Руслан Бальбек звинуватив Чубарова в тому, що той маніпулює темою Криму, щоб підвищити свій рейтинг в очах української громадськості. А глава комітету Держдуми РФ у справах СНД Леонід Калашников переконаний, що дане рішення є "дурним, оскільки Крим належить Росії й тільки жителі півострова можуть вирішувати такі питання".

Коментарі