Стало відомо, як працюватимуть школи і дитячі садки після оголошення локдауну

05.12.2020 14:43

Поки Кабінет міністрів вирішує, коли оголосити в Україні локдаун, батьки переживають, що буде з роботою дитячих садків і шкіл. Виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про плани керівництва країни. Про це повідомляє "Today.ua".

School
Фото: nus.org.ua

Сергій Шкарлет повідомив, що Кабмін не планує закривати дитячі садки і школи в період локдауна. Батьки, за словами в.о. міністра освіти, можуть не хвилюватися, їм не доведеться під час карантину залишати дошкільнят і школярів одних вдома, йдучи на роботу.

Сергій Шкарлет зазначив, що на даний момент в Україні введені в дію протиепідемічні обмеження і правила, які були розроблені для "помаранчевої зони". Школи і дитячі сади, згідно з постановою Кабміну, при цьому продовжують працювати, за умови дотримання заходів безпеки, які спрямовані на профілактику поширення COVID-19 серед дітей.

Йдеться про щоденний контроль температури тіла кожної дитини, дотримання масочного режиму, використання антисептиків та інше. Варто відзначити, що в Україні передбачено догляд на самоізоляцію груп і класів, якщо в колективі фіксується хоча б один випадок захворювання COVID-19. Весь клас або група закривають на карантин, якщо захворіє вчитель або вихователь.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні зафіксовано майже 14 тисяч нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини