Стало відомо, скільки українців хочуть жити за кордоном

За результатами репрезентативного дослідження встановлено, що 23% дорослого населення України хочуть змінити країну проживання. Про це йдеться в дослідженні, яке було проведено платформою для соціологічних і маркетингових ріалтайм досліджень "LibertyReport.ai", передає "Курс України" з посиланням на "Finance.ua".

Zakordon
Ілюстрація: УП

Географічний розподіл респондентів, бажаючих змінити країну проживання майже однорідно: 21% на Заході, 24% на Півдні, 23% на Сході і 23% в Центральній Україні.

Найпопулярніші країни серед опитаних українців:

  • США,
  • Канада,
  • Німеччина,
  • Польща,
  • Іспанія,
  • Італія,
  • Чехія.

Цікаво, що показник бажаючих виїхати з України серед чоловіків та жінок майже ідентичний: 24% і 22% відповідно.

Вік. 29%, у віці 45-59 років - 28%, а ось у віці 60+ всього 8%. Швидше за все, це пов'язано з можливістю знайти роботу і звикнути до нових умов існування, що з віком зробити складніше.

Крім дорослого населення було опитано також 200 підлітків 14-17 років з усієї України. З них 35%, що на 52% (12 п.п.) більше бажаючих виїхати з України, ніж серед дорослих. Серед опитаних підлітків позитивно відповіли 38% чоловіків і 31% жінок.

Opytuvannya
Фото: скріншот

Цікаво, що на Заході України, де історично більше людей їдуть на заробітки і постійне місце проживання за кордон, тільки 20% підлітків відповіли, що також хочуть змінити країну. У Центрі цей показник становить 32%, на Півдні 41%, а ось на Сході він найбільший - 50%.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донбасі бойовики знову відкривали вогонь, є поранений.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини