Стало відомо, скільки грошей необхідно українцям для щастя

25.03.2021 16:22

Дослідники підрахували, що "щастя коштує" в Україні дешевше, ніж в усіх європейських країнах. Аналіз провела американська компанія Expensivity, яка досліджує персональні фінанси. За даними експертів, для щастя українцям необхідно всього 11 301 долар на рік. Про це повідомляє "The Telegraph", передає "UA.NEWS".

Dollars
Фото: УНН

Компанія розробила показник "ціни щастя". Він визначається як "точка насичення" – сума, з якою людина досягає бажаного якості життя і при якій гроші вже не можуть зробити її щасливішою.

"Ціна щастя" розроблена на основі даних Світового банку про купівельну спроможність валюти і вартість життя в різних країнах.

"Якщо ви живете в США, $105 000 на рік вбережуть вас від нещастя. Однак якщо ви заробите більше, це матиме незначний ефект на почуття задоволення", – пишуть автори.

"Гроші, які необхідні для того, щоб зробити вас щасливими, – це десятки тисяч, а не мільйони", - йдеться у публікації.

Найдешевше в світі щастя коштує, згідно з дослідженням, в Сурінамі. У цій колишній голландської колонії в Південній Америці щастя коштує $6799, тоді як середній річний дохід становить $5500.

У десятку країн з "найдешевшим щастям" увійшли Аргентина, Ангола, Киргизстан, Іран, Замбія, Сьєрра-Леоне, Ефіопія, Туреччина і Нікарагуа. Найдорожче щастя на Бермудських островах – $143 933. Далі йдуть Австралія, Ізраїль, Швейцарія, Нова Зеландія, Норвегія, Данія, Японія, Ісландія і США.

В Африці країною з найдорожчим щастям виявилася Лівія ($58 191), де безпека коштує дорого. У той же час в Єгипті щастя можна "відчути", маючи $31 634 в рік.

Цікавий контраст в Південній Америці. Аргентина – друга в континентальному рейтингу країн з найдешевшим щастям ($8778), тоді як сусідній Уругвай ($20 927) – перша в списку найдорожчих.

В Європі найдорожче щастя в Швейцарії, далі йдуть скандинавські країни – Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія.

Автори в дослідженні нагадали, що "кращі в житті речі безкоштовні".

"Любов, заняття спортом і творчість забезпечать вам бюджетний варіант щастя", – йдеться в релізі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Ілон Маск оголосив про початок продажу автомобілів Tesla за біткоїни.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини