Стало відомо, скільки цьогоріч грошей витратить Офіс Президента на ялинкові прикраси

03.12.2020 15:43

На новорічне оформлення Офісу Президента цього року буде витрачено близько 40 000 гривень. Про це повідомило управління адміністративними будинками Державного управління справами у відповідь на інформаційний запит УНН, передає "Віче".

Noviy Rik
Фото: Facebook

"На новорічне оформлення приміщень Офісу Президента України у 2020 році Управлінням заплановано витратити близько 40 000,00 грн. Кошти передбачені на закупівлю додаткових новорічних іграшок і аксесуарів, електричних гірлянд та новорічних композицій", – йдеться у документі.

Як повідомили в ДУС, у приміщеннях ОПУ та президентській резиденції у Маріїнському палаці встановлять чотири штучні ялинки висотою від 2 до 4 метрів. Ще 12 штучних ялинок висотою 1-2 м планується встановити у службових приміщеннях Офісу Президента. В управлінні стверджують, що усі вони використовуються вже впродовж багатьох років – нові ялинки для Президента ДУС цього року купувати не планує.

Крім того, в управлінні зазначили, що минулого року на прикрашення ОПУ було витрачено втроє більше коштів, аніж планується у цьому році.

"На новорічне оформлення приміщень Офісу Президента України у 2019 році було використано 122 995,00 грн (закупівля новорічної ялинки штучної, новорічних іграшок та аксесуарів, новорічних електричних гірлянд та новорічних композицій). Також було використано 25 200,00 грн на послуги зі встановлення та дизайнерського оформлення новорічних ялинок у державних резиденціях по вулиці Грушевського, 5А (Маріїнський палац) та вулиці Грушевського, 22", – зазначається у відповіді на запит.

Утім, як пише видання, минулого року ДУС також обіцяло витратити на новорічний декор для ОПУ лише 40 000 гривень.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у ВРУ хочуть зняти вікові обмеження для чиновників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини