Стало відомо, скільки країн українці можуть відвідати без віз

03.12.2018 10:59

Отримання безвізу Україною зробило її закордонний біометричний паспорт не лише одним з найбажаніших, а й одним із найвпливовішим у світі. 

У рейтингу Passport Index український закордонний паспорт зараз знаходиться на 28 позиції. Як відомо, з українським біометричним паспортом можна відвідати 89 країн. При цьому оформляти візу не потрібно. Крім того, українці можуть здійснити подорож у ще 42 країни, де візу отримають по приїзду. Це й підняло документ у рейтингу впливовості.

До слова, перше місце у рейтингу впливовості Passport Index займає паспорт ОАЕ. Його власники можуть здійснити подорож у 113 країн без віз та 54 країни, де візу оформлять після прибуття. Закрили трійку Німеччина та Сінгапур.

Зауважимо, компанія Arton Capital оприлюднила рейтинг паспортів, з якими можна відвідати понад сто країн і не оформляти для цього візу. Україна до списку не потрапила. До слова, компанія Nomad Capitalist представила рейтинг привабливості громадянства. Україна у ньому  зайняла 91 місце, піднявшись на 21 пункт.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X