Стало відомо, що буде з арештованою колекцією картин Порошенка

04.06.2020 17:16

Колекція картин експрезидента Порошенка, заарештована в музеї Гончара, там і залишиться зберігатися на час слідства.

Про це "Українським Новинам" заявив виконуючий обов'язки директора ДБР Олександр Соколов, передає "UA.NEWS".

"Картини арештовані і знаходяться на відповідальному зберіганні в музеї. Ми не бачимо підстав, щоб їх вилучати", – сказав він. У тому числі ДБР не хоче вилучати картини, щоб не влаштовувати піар-акцію для Порошенка, додав Соколов.

Нагадаємо, 28 травня в Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара" прийшли представники Державного бюро розслідувань, щоб заарештувати картини з колекції експрезидента Петра Порошенка, виставка яких відкрилася 26 травня.

22 травня Державне бюро розслідування оприлюднило повістку про виклик експрезидента Петра Порошенка на допит у якості свідка. Справа стосувалась переміщення через митний кордон України 43 картин всесвітньо відомих художників з приховуванням від митного контролю.

Також ДБР відкрило справу через прослуховування розмови п'ятого президента Петра Порошенка з ексвіце-президентом США Джозефом Байденом.

Раніше Офіс генерального прокурора розпочав кримінальне провадження проти Петра Порошенка за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) і ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем).

П'ятий президент України Петро Порошенко не з'явився на допит до Державного бюро розслідувань (ДБР) у справі про контрабанду картин. Лідер "Європейської солідарності" спростовує незаконність ввезення предметів мистецтва і влаштував їх виставку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини