Стало відомо, коли знову почне ходити міжміський транспорт

27.04.2020 19:58

В Україні 12 травня, якщо дозволить ситуація з поширенням COVID-19, рух міжміського транспорту буде відновлено.

Про це заявив в інтерв'ю виданню "Ліга.Бізнес" міністр інфраструктури країни Владислав Криклій, передає "Mind".

"Ми плануємо 12 травня відновлювати активність у містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато що залежить від того, які показники щодо поширення вірусу ми будемо мати до 12 травня", – сказав він.

Надалі українська влада буде розглядати питання відновлення внутрішнього авіасполучення, додав він. Стосовно міжнародного пасажирського сполучення, Криклій зазначив, що поки не розуміє, «куди ми в'їдемо», оскільки європейські країни поки що обмежують в'їзд іноземців. А після приїзду з-за кордону обов'язково буде провести 14 днів на самоізоляції, що теж незручно.

"Можливо, доведеться переорієнтуватися на перших порах на внутрішнє сполучення. Напевно і люди будуть більше готові до внутрішнього туризму. Складно уявити, що хтось зараз захоче летіти в Рим на смачну піцу з вином. Й Італія з Іспанією сильно не поспішають відкривати свої повітряні ворота. Тому на перших етапах – переорієнтація на внутрішню авіацію", – зазначив він.

"Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів – невигідно. Вигідніше не літати", – зауважив міністр.

Криклій також повідомив, що спочатку пасажири автобусів і поїздів будуть зобов'язані додержуватися обмежувальних заходів. Наприклад, буде обов'язковим носіння захисних масок, регулярний термоскрінг і використання тільки сидячих місць в міському транспорті.

Нагадаємо, Криклій повідомив, що Мінінфраструктури хоче створити з нуля нову державну авіакомпанію.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини