Стало відомо, коли Зеленський виступить на Генасамблеї ООН

05.09.2020 15:14

Президент Зеленський виступить 23 вересня на Генеральній асамблеї ООН, яка в цьому році пройде в онлайн-форматі.

OON
Фото: armyinform

"Не дивлячись на пандемію коронавірусу в світі і скасування великої кількості заходів, Генеральна Асамблея ООН відбудеться в онлайн-форматі. Зокрема, в даний час ООН підготувала попередню таблицю виступів глав держав і урядів онлайн на загальних дебатах 75-ї сесії Генасамблеї 22-29 вересня. Виступ президента України Володимира Зеленського заплановано на 23 вересня, він відбудеться в другій половині дня", - повідомила прессекретар президента України Юлія Мендель, передає "ZN.UA" посилаючись на "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, з середини березня співробітники штаб-квартири ООН в Нью-Йорку почали працювати з дому в рамках введених заходів по боротьбі з розповсюдженням коронавірусу. Засідання Ради Безпеки ООН і Генасамблеї проводяться за допомогою відеоконференцій. Подібний режим роботи організації був продовжений до кінця червня.

Генасамблея ООН не скасовувалася жодного разу з моменту заснування організації в 1945 році. Вона двічі переносилася, зокрема, після терактів 11 вересня 2001 року.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X