Стало відомо, коли відкриють кінотеатри

11.06.2020 21:38

Кінотеатри в Україні можуть поновити роботу з другого липня.

Про це на своїй сторінці у Telegram написав голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами комітету Верховної Ради з гуманітарної та інформаційної політики Павло Сушко, передає "УНІАН".

За його словам, кінотеатри не відкрилися 10 червня, як це визначив Кабмін у черговому етапі послаблення карантину, через брак нових стрічок.

"До липня їм просто нема з чим зустрічати глядача. А запуститися в роботу, при відкритті, потрібно одразу на всю 100% потужність - персоналу і технічного забезпечення. Нести повні витрати. Відповідно, працювати в збиток, коли індустрія і без того виснажена карантином", - пояснив Сушко.

Також він розповів, що на спільній зустрічі з очільником МОЗ Максимом Степановим, новим міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком та представниками кінотеатрів було попередньо визначено, що кінотеатри зустрічатимуть глядачів з 2 липня.

Як повідомляв "УНІАН", на початку червня головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко анонсував, що в Україні з 10 червня почнуть відкривати різні установи, закриті через карантин, у тому числі - кінотеатри, санаторії та дитячі табори.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини