Стало відомо коли Іран вирішить, чи передавати Україні “чорні скриньки”

23.01.2020 20:19

Іран ухвалить остаточне рішення щодо "чорних скриньок" зі збитого українського літака після доповіді іранської делегації керівництву країни про результати візиту в Україну. Про це повідомив спеціальний представник президента Республіки Іран Мохаммад Есламі. 

Як повідомили у пресслужбі РНБО, 23 січня Данілов зустрівся з іранським уповноваженим з розслідування авіакатастрофи стосовно питання роботи експертної групи.

Під час зустрічі Данілов наголосив на особливій важливості питання отримання Україною "чорних скриньок", відзначили у РНБО.

"Своєю чергою, іранський уповноважений з розслідування авіакатастрофи зазначив, що остаточне рішення щодо подальшої роботи із засобами реєстрації польотної інформації буде ухвалено після доповіді іранської делегації керівництву країни про результати візиту в Україну та з урахуванням вимог статті 26 Чиказької конвенції іа Додатку 13 до неї", — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі додали, що секретар РНБО України наголосив на повній технічній готовності України забезпечити необхідний комплекс робіт для дослідження "чорних скриньок".

Як повідомили у РНБО, у рамках розслідування катастрофи українського літака Боїнг 737-800 UR-PSR в середу, 21 січня, до Києва прибули представники Організації цивільної авіації (САО) Ірану на чолі з уповноваженим з розслідування Ісламської Республіки Іран (ІРІ).

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X