Стало відомо, кого вже вигнали з держдач у Конча-Заспі

16.06.2021 20:59

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" розірвав договори про користування державними дачами з вісьмома нинішніми та колишніми чиновниками й суддями. Про це повідомляє будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами у відповідь на запит "УП".

Koncha Zaspa
Фото: ua-times.com

"Будинок відпочинку Конча-Заспа ДУС розірвав договори користування приміщеннями, які укладені між Будинком відпочинку та Піскуном С.М., Литвиновим О.М., Тупицьким О.М., Сліденко І.Д., Іванчуком М.С., Заліско О.І., Ляхом А.Г., Макаряном Д.Б. у зв’язку з порушенням умов договору та порядку надання приміщень Будинку відпочинку", - йдеться у повідомленні.

Які саме умови договору порушили ексчиновники в ДУС не зазначили.

Під виселення потрапили:

  • Святослав Піскун – генпрокурор за Леоніда Кучми та Віктора Ющенка
  • Олександр Литвинов – суддя Конституційного суду, екссуддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (як свідчить його декларація, Литвинов з 2019 року орендував в Конча-Заспі кімнату на 50 квадратів та будинок на 140 квадратів)
  • Олександр Тупицький – "звільнений" президентом голова Конституційного суду. За даними "Liga.net", договір з Тупицьким розірвали ще восени 2020-го, після чого він пішов судитись. Будинок залишив у квітні цього року (як свідчить його декларація, з початку 2020 року суддя користувався будинком на 60 квадратів)
  • Ігор Сліденко – суддя Конституційного суду, судиться за виселення. Має борг у понад 100 тисяч гривень за користування приміщеннями Конча-Заспи.
  • Давид Макар’ян – держінспектор в одному з департаментів Державної митної служби, ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, депутат 8-го скликання від Блоку Петра Порошенка.

А також Іванчук М.С., Лях А. Г. та Заліско О.І. (можливо, ідеться про ексзаступника генпрокурорів Віталія Яреми та Віктора Шокіна – Олега Заліска).

Додатково: "УП" також звернулась із запитанням, хто саме та на яких підставах підпадає під виселення з держдач в іншому відпочинковому комплексі – Пущі-Водиці.

Передісторія:

  • 4 червня секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що 20 колишніх чиновників уже покидають державні дачі у Конча-Заспі і Пущі-Водиці під Києвом.
  • Президент Володимир Зеленський ініціював аудит щодо зайнятості держдач під Києвом. Наразі у Конча-Заспі живуть під 200 колишніх і чинних чиновників, а в Пущі-Водиці – до 50 орендарів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, мер Миколаєва відповів на вимогу Данілова не допустити відкриття російського магазина.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини