Стало відомо, хто з міністрів поїхав із Зеленським до Парижа

Серед тих, хто супруводжує президента України на "нормандській зустрічі" - Баканов, Аваков та Хомчак. Про це  журналістам у Парижі повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, передає "Уніан". 

Радниками президента України Володимира Зеленського під час сьогоднішньої зустрічі в Парижі лідерів країн "нормандської четвірки" будуть, зокрема, голова Служби безпеки України Іван Баканов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак. Про це журналістам у Парижі повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. За його словами, українська делегація досить велика, зокрема у її складі в якості радників президента на саміті будуть присутні Баканов, Аваков, Хомчак та інші. Як сказав Тимошенко, в залежності від теми обговорення радники президента, присутні на зустрічі лідерів "нормандського формату", можуть змінюватися.

За словами Тимошенка, у складі української делегації - міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель, виконавчий директор Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Юрій Вітренко, які за необхідності будуть брати участь в обговоренні газових питань.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини