Стало відомо, хто влаштував пожежі на Луганщині (відео)

10.07.2020 22:17

Масштабні пожежі на Луганщині влаштував агроном Дмитро П., 1993 року народження, який підпалив стерню, порушивши існуючі правила і закони.

Vogon
Фото: freepik.com

Про це у Facebook повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко, передає "Depo.ua".

"Він думав, що про це ніхто не дізнається. Але наші військові, як раз в цьому місці, проводили обліт території безпілотником, зафіксували факт підпалу і повідомили про нього в поліцію", – зауважив він.

Геращенко додав, що агроном був затриманий, йому пред'явлено підозру за частиною першою статті 245 Кримінального кодексу, якою передбачено відповідальність за підпал стерні.

Суд по цій статті може призначити покарання у вигляді штрафу від 91 800 гривень до 153 000 гривен. Або в разі, якщо це загоряння призвело до тяжких наслідків – знищення майна, загибелі флори і фауни, то палій може отримати реальний строк позбавлення волі від 2 до 5 років.

Нагадаємо, 7 липня у Сіверськодонецьку знову палав ліс. Дим закрив небо. Згодом стало відомо, що вогонь з палаючого лісу перекинувся на селище, внаслідок чого евакуюють жителів двох селищ. Повідомлялося, що у садівництві біля лісу люди опинилися у вогняному кільці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини