Стало відомо, хто очолив департамент ГПУ з нагляду за злочинами в умовах збройного конфлікту

02.12.2019 19:59
Стало відомо, хто очолив департамент ГПУ з нагляду за злочинами в умовах збройного конфлікту

Генпрокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про призначення Юрія Рудя на посаду начальника Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. Відомо, що до цього Рудь був призначеним начальником управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Головної військової прокуратури.

За час роботи забезпечував організацію досудового розслідування та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях щодо розв‘язання та ведення агресивної війни проти України представниками влади і збройних сил РФ, порушення законів та звичаїв ведення війни, вчинення інших тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки і тероризму,  передає УНН із посиланням на пресслужбу ГПУ.

Передбачається, що в Департамент конфліктів будуть передані понад 200 кримінальних проваджень. Мова йде про глобальні та резонансні злочини, зокрема, Іловайську та Дебальцевську трагедії, збиття літаку рейсу MH17, захват АР Крим, “справу моряків”, а також факти розв’язання та ведення збройної агресії Росії, системного катування та вбивства полонених українських військових і цивільного населення.

Департамент здійснюватиме процесуальне керівництво та нагляд за досудовим розслідуванням у вищевказаних провадженнях, які розслідуються СБУ та Нацполіцією.

Нагадаємо, департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, створений в Генеральній прокуратурі України 21 жовтня цього року.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X