Стало відомо, чому українці частіше шукають роботу в ЄС

Роботодавці з країн Євросоюзу часто забезпечують українських працівників проживанням, обідами. Українці вважають за краще працювати в країнах ЄС через високі зарплати. За кордоном середня зарплата майже вдвічі вище, ніж на аналогічних посадах в Україні. Про це в п'ятницю, 30 квітня, повідомляє платформа OpenDataBot з посиланням на дані Jooblе, передає "Соцпортал".

Rabota v Polshi
Фото: smartwork.in.ua

Найбільш популярними країнами серед українських заробічан залишаються Польща, Чехія, Німеччина, Литва і Латвія.

Найбільш затребувані в Європі українські водії, далекобійники, різноробочі, пакувальники та вантажники.

Як уточнюється в дослідженні, в Україні, наприклад, далекобійник може отримувати до 30 тис. грн, тоді як за кордоном йому заплатять за цю ж роботу близько 75 тис. грн.

За словами керівника напряму по роботі з партнерами Jooble Олени Кирильевніної, роботодавці з країн ЄС часто забезпечують українських працівників житлом, гарячими обідами, іноді навіть трансфером до робочого місця і спецодягом, щоб людина мала можливість привезти додому більше грошей.

"Найчастіше перераховані блага пропонують саме кваліфікованим працівникам, щоб заохотити їх до переїзду. Некваліфіковані працівники теж їх отримують, проте не так часто і не у такому обсязі, як професійні кадри", - зазначила вона.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Сполучені Штати готові поставляти в Україну зброю.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини