Стало відомо, чому Шкарлет балотувався від “Партії регіонів” та “БПП”

Виконуючий обов'язки МОН Сергій Шкарлет заперечив свої зв'язки з "Партією регіонів", від якої балотувався до Чернігівської облради у 2010 році. За його словами, висуватись від політичної сили його змусили і відмовитись він не міг.

Shkarlet
Фото: stu.cn.ua

"Реально не міг. Поясню, чому. Університет — державна установа. Я не хотів ризикувати — якщо в цій політичній частині ти відмовляєшся від чогось, значить, завтра страждати буде, можливо, весь колектив", – сказав Шкарлет в інтерв'ю "Лівому берегу".

Також керівник Міносвіти спростував свої слова в інтерв'ю 2004 року про підтримку Віктора Януковича і те, що він "повністю поділяє погляди і принципи "Партії регіонів". Шкарлет каже, що він цієї фрази не говорив, інтерв'ю не читав і абзацу не пам'ятає. Окрім того, Шкарлет заперечив гарні взаємини із главою МОН часів Януковича Дмитром Табачником.

Він уточнив, що до "БПП" він не вступав, хоча і підтримував, а балотувався від партії Порошенка у 2015, щоб "продовжити каденцію" депутата облради, але не пройшов, передає "UA.NEWS".

Нагадаємо, Кабінет міністрів призначив виконувачем обов'язків міністра освіти і науки ректора Чернігівського національного технічного університету Сергія Шкарлета. До цього парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Шкарлета.

Якщо Шкарлет не впорається, то залишить свою посаду через пару місяців, наголосив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

У Києві влаштували акцію проти призначення на посаду в.о. міністра науки та освіти Сергія Шкарлета: раніше він співпрацював з Партією регіонів, є противником ЗНО, також його звинувачують у плагіаті.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини