Стало відомо, чи вважають українці себе патріотами

20.08.2018 10:36

Стало відомо, чи вважають українці себе патріотами та чи пишаються своєю національністю. Соціологи оприлюднили результати нового дослідження, які також показали, у яких містах патріотів найбільше.

Новину передає "Преса України".

Центр "Соціальний моніторинг", Український інститут соціальних досліджень ім. О.Яременка, Інститут аналізу та прогнозування разом з Київським прес-клубом визначили, де в Україні живе найбільше патріотів.

За даними опитування, найбільше патріотів проживає у містах з населенням понад 1 млн людей. 86% респондентів зі Львова заявили, що вони патріоти. Крім того 64% одеситів і 62% харків'ян теж відповіли так само.

85% жителів Львова, 68% жителів Одеси й 65% із Харкова зізнались, що вони пишаються тим, що є українцями. 2% львів’ян, 8% харків’ян та 10% одеситів зовсім не пишаються тим, що вони є українцями.

Варто зазначити, що в опитуванні взяли участь 600 респондентів з Одеси та Львова, 800 – з Харкова. Вік опитаних становив понад 18 років. За словами експертів, похибка вибірки становить +/-4,5%. Також відомо, що опитування проходило у період з 8 по 13 серпня.

Як повідомлялось раніше, ще одне недавнє опитування показало, що більшість українців вважають себе щасливими. Найбільше щасливих – у західних областях.

"Одна з причин, чому люди вважають себе щасливішими, певне деяке поліпшення матеріального становища. Як відомо, протягом року частка небідних зросла з 30% до 37%. Підвищення рівня щастя населення України не може не радувати. Є, однак, можливість, що частина цієї динаміки пов'язана з методологічними причинами", – розповіли у Київському міжнародному інституті соціології, представники якого провели опитування.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини