Стало відомо, скільки збитків приніс державі директор Чорноморського порту

10.08.2017 12:17

Сергій Крижановський, який був звільнений наказом Міністерства інфраструктури України, з часів роботи на займаній приніс державі мільйонні збитки.

Про це говориться в листі Державної аудиторської служби, що датується лютим 2017 року.

Загальна сума збитків за порушення, що перерахованих у листі, складає більше 100 млн грн.

Зокрема, мова йде про проведення аудиту розміщення ДП "Морський торговельний порт Чорноморськ" коштів на поточні та вкладні рахунки, невиконання умов договорів, списання поточної дебиторської заборгованості.

Через невиконання умов договорів уповноваженими особами на ведення спльної діяльності ПП «Контейнерний термінал Іллічівськ», ТОВ «АЛДІ», ПП «Камея» (несплати частини прибутку, невідшкодування плати за землю) Портом було втрачено більше 5 539,8 тис грн.

Порушення ряду умов укладених договорів не принесло в державний бюджет більше 3 млн грн, а через списання Портом простороченої дебіторської заборгованості за рахунок резерву сумнівних боргів було недораховано практично 10 млн грн.

Знайшла аудиторська служба і порушення в частині неефективних витрат на утримання обєктів соціальної сфери та господарських підрозділів - більше 8 млн грн. Окрім того, проведеним аудитом встановлено систематичне порушення держпідприємством Закону України «Про здійснення державних закупівель»

Нагадаємо, гучний скандал за участю Сергія Крижановського стався у січні 2017. За кілька днів до того, як банк став несплатоспросможним, з рахунків держпідприєства у приватний банк було переведено більше 100 млн грн. І це при тому, що інформація про хиткке фінансове становищі «Платінум-банку» була відома ще за півроку. За цим фактов Головне управління національної поліції Одеської області розпочало кримінальне провадження.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини