Стала відома ціна української землі в 2021 році

Вартість одного гектара після відкриття з 1 липня 2021-го ринку сільськогосподарських земель складе близько 2 тисяч доларів. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко в інтерв'ю Радіо "НВ". Він назвав запуск ринку своїм головним завданням на посаді міністра агрополітики, передає "Соцпортал".

Ocinka zemli
Фото: agro-business.com.ua

Лещенко впевнений, що з липня ринок запрацює, в той же час, за його словами, серед учасників ринку передумов до великого попиту на наділи немає.

"Купівля землі - сьогодні більш вигідна транзакція, ніж покупка однокімнатної квартири в Києві. Сьогодні в Україні немає земель сільськогосподарського призначення, які не обробляються. Навіть на пісках в Житомирській області у нас люди обробляють землю, бо це високомаржінальний прибутковий бізнес", - сказав він.

Як зазначив міністр, на сьогоднішній день оренда землі в Україні становить не менше $ 150 за гектар. І вона щороку зростає. І, безумовно, цей пасивний дохід цікавий всім. Чиновник додав, що земля - це краще будь-якого депозиту, оскільки її капіталізація зростає щороку, а орендна плата збільшується щорічно.

"Тому продавати землю не потрібно. Це класний актив, який буде приносити стабільно гроші", - вважає Лещенко.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у “СН” прокоментували відмову Разумкова підтримати санкції проти телеканалів Медведчука.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини