WP: США знайшли ахіллесову п’яту режиму Путіна

У США вважають, що конгресменам вдалося знайти слабке місце режиму Путіна. Йдеться про рішення не визнавати його президентом у разі перемоги Володимира Путіна на виборах у 2024 році.

Резолюція конгресмена США є ахіллесовою п'ятою режиму Путіна
У США вважають, що їм вдалося знайти ахіллесову п'яту режиму Путіна Фото: topcor.ru

18 листопада конгресмен Стів Коен оприлюднив проєкт резолюції, у якій наголошується на тому, що у 2020 році Володимир Путін прийшов до влади незаконно. Зокрема, йдеться про те, що поправки, внесені до Конституції Росії, суперечать законам та міжнародним зобов'язанням РФ. У разі, якщо Володимир Путін спробує продовжити своє перебування на посаді, США відмовиться визнавати його президентом.

"Будь-яка спроба президента Володимира Путіна залишитися на посаді після закінчення його нинішнього та останнього терміну 7 травня 2024 року має спричинити невизнання з боку США", — йдеться у тексті документу.

The Washington Post пише, що цей документ неабияк занепокоїв політичну верхівку Росії.

"Нервова реакція в Москві видала відчуття незахищеності, яке Кремль зазвичай приховує за фасадом впевненості. Фактично резолюція Коена — Вілсона проявила ахіллесову п’яту режиму Путіна".

Видання зазначає, що у російському суспільстві чітко можна побачити ознаки невдоволення правлінням Путіна — від падіння його рейтингу до вуличних протестів. Спроба Путіна отримати посаду президента ще раз може закінчитися негативними наслідками, насамперед для нього самого, "як це сталося з іншими автократами на пострадянському просторі". 

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Україну запросили на "Саміт лідерів за демократію", який проходитиме 9-10 грудня у віртуальному форматі. Росії та Китаю у списку запрошених немає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини