Спроба привласнення держкоштів на відновленні сполучення Азовського моря та Молочного лиману – підряднику повідомлено про підозру

25.08.2020 13:14

За процесуального керівництва прокуратури Запорізької області директору комерційної структури повідомлено про підозру у закінченому замаху на заволодіння державними коштами, виділеними для будівництва з’єднувального каналу, який має відновити водне сполучення Азовського моря з Молочним лиманом (ч.2 ст.15, ч. 5 ст.191 КК України). Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

За даними слідства, посадовці Приазовського Національного парку Міністерства екології та природних ресурсів України в жовтні 2018 року уклали договір з комерційною структурою на проведення робіт з розширення меж каналу, днопоглиблення та будування гідротехнічних споруд на суму 56,5 млн грн. За висновками експертів, роботи виконані не в повному обсязі, матеріали, які використовувались для будівництва гідротехнічних споруд лиману, не відповідають технічним вимогам проєктної документації, а їхня вартість значно завищена. Таким чином підрядник намагався привласнити частину виділених коштів у сумі понад 3,1 млн грн шляхом оформлення та підписання фіктивних актів виконаних робіт.

Під час санкціонованих обшуків офісних приміщень підрядника правоохоронці вилучили бухгалтерську документацію, комп’ютерну техніку та ряд документів, що мають суттєве значення для подальшого проведення процесуальних заходів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в Запорізькій області.

Пресслужба прокуратури Запорізької області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X